APIE MUS

„Work in Lithuania“ yra tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūros VšĮ „Investuok Lietuvoje“ iniciatyva, kurios tikslas – skatinti užsienyje gyvenančius specialistus karjeros siekti Lietuvoje, stiprinti Lietuvos vertės pasiūlymą ir inicijuoti pokyčius, leisiančius Lietuvai sėkmingai konkuruoti dėl talentų globaliu mastu.

Portale workinlithuania.lt susitinka sėkmingai šalyje veikiančios tarptautinės bendrovės ir potencialūs darbuotojai, dalijamasi aktualiomis naujienomis, o nusprendusieji grįžti randa ne tik darbo pasiūlymų, bet ir naudingos praktinės informacijos sklandžiam persikėlimui į Lietuvą.

Nuo programos starto 2017 m. spalio 18 d. prie iniciatyvos prisijungė daugiau nei 200 tarptautinių įmonių, kurios portale viešina aukštos kvalifikacijos darbo skelbimus, o organizuodamos darbo pokalbius ar įdarbinimo procesą atsižvelgia, jog kandidatai šiuo metu gyvena užsienyje.

Įmonėms:
Kaip prisijungti?

Programoje gali dalyvauti Lietuvoje veiklą vystančios įmonės, kurios užsienyje gyvenantiems specialistams siūlo aukštos kvalifikacijos darbo pozicijas ir galimybę prisidėti prie tarptautinių projektų.

Įmonės gali nemokamai portale talpinti darbo skelbimus, dalyvauti bendruose viešinimo ir rinkodaros projektuose ir kartu skleisti žinią apie karjeros galimybes Lietuvoje.

Norėtumėte prisijungti prie programos? Susisiekite su mumis: ieva.staponkute@investlithuania.com

Komanda

Aistė Kasperė

Programos „Work in Lithuania“ vadovė

Gerdas Giedrimas

Skaitmeninės rinkodaros projektų vadovas

Laima Bendoraitytė

Vyr. projektų vadovė

Ieva Staponkutė

Bendruomenių komunikacijos vadovė

Vilius Bružikas

Marketingo vadovas

SusisiekiteDėkojame už jūsų žinutę!