Finansai ir apskaita

Dažniausia paslaugų centruose Lietuvoje teikiamos finansinės paslaugos. Daugybė bendrovių (nuo tarptautinių bankų iki didelių gamybos bendrovių) įmonės globalias finansines operacijas vykdo iš Lietuvos. Teikiamų paslaugų spektras platus: nuo kasdienių finansų ir apskaitos operacijų iki pinigų plovimo prevencijos, finansų analizės ir ataskaitų bei aukšto lygio vertybinių popierių ir bankininkystės operacijų.

Žmogiškųjų išteklių valdymas

Žmogiškųjų išteklių valdymo funkcijos sparčiai vystėsi augant Lietuvos paslaugų centrų klasteriui. Tarptautinės bendrovės konsoliduoja į vairias vidines žmogiškųjų išteklių valdymo operacijas savo paslaugų centruose Lietuvoje.

IT

Karjeros galimybių paslaugų centrų IT padaliniuose galima siekti nepriklausomai nuo patirties ir sukauptų kompetencijų. Lietuvoje įsikūrusios bendrovės vertina šalies IT specialistus ir suteikia darbe reikalingų specifinių žinių. Be to, šalies paslaugų centrai sudaro sąlygas dirbti įvairių IT sričių specialistams: IT infrastruktūros administratoriams, kibernetinio saugumo specialistams, mobiliųjų programėlių kūrėjams ir daugybei kitų sričių profesionalų.

Kitos funkcijos

Lietuvos paslaugų centrų klasteris itin įvairialypis ir gali pasiūlyti puikias darbo sąlygas įvairių sričių specialistams. Lietuvoje įsikūrę paslaugų centrai atlieka ne tik populiariausias funkcijas, bet ir pakankamai specifines: duomenų analitikos, automatizavimo, inžinerinių paslaugų, statinių projektavimo ir kitas.