Grįžti atgal

Pasaulio Lietuvių jaunimo susitikimas 2018

Renginiai 2018 Liepos 6-8 d. Harmony Park, Vazgaikiemis, Lietuva

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas – didelių idėjų ir geros muzikos festivalis – kas dvejus metus visus lietuvius kviečia į Prienų rajone esantį „Harmony Park“.

Skirtingose renginio erdvėse dalyviai turi progą klausytis ryškiausių savo srities specialistų pranešimų, pasisakyti vyksiančiose diskusijose, laisvai bendrauti ir keistis kontaktais su ryškiausiais Lietuvos verslo, kultūros, politikos ir akademinio pasaulio atstovais. Festivalio metu veikia įvairios kūrybinės dirbtuvės, kuriose drauge su žinomais menininkais gali dalyvauti ir kurti kiekvienas norintis. Poilsio zona po atviru dangumi kviečia kino mylėtojus mėgautis rodomais lietuviškais filmais, o fizinę formą padeda palaikyti organizuojamos sporto varžybos bei kitos aktyvios veiklos. Kiekvieną vakarą didžiojoje hipodromo scenoje – gyvai grojančios žymiausios Lietuvos grupės ir atlikėjai.

Nesvarbu, kiek tau metų, ką veiki ir kur gyveni. Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas – atviras visiems. Atvažiuok susitikti liepos 6-8 d.!

Daugiau informacijos