Grįžti atgal

„Railsbank“ stiprina pajėgumus Vilniuje

Naujienos 2019-09-24

Praėjusiais metais biurą Vilniuje atidariusi pirmaujanti pasaulinė atvirosios bankininkystės ir reguliavimo technologijų („RegTech“) platforma „Railsbank“ stiprina komandą Lietuvoje bei toliau tvirtai žengia į Azijos ir JAV rinkas. Lietuvoje dirbanti profesionalių programuotojų komanda bus atsakinga už pagrindinius platformos atnaujinimus globaliai. Planuojama samdyti iki 30 naujų darbuotojų.

„Railsbank“ yra bankininkystės ir atitikties platforma, skirta greitai sukurti  ir efektyviai plėtoti finansinių paslaugų verslą. Naudodamiesi šia platforma klientai gali greitai ir saugiai sukurti ir sėkmingai vystyti savo finansinių paslaugų verslą. Praėjusią savaitę įmonė pranešė, kad surinko 10 mln. JAV dolerių A serijos investicijų, kurios leis „Railsbank“ toliau plėsti pasaulinius pajėgumus į JAV, Australiją ir Pietryčių Aziją, pagerinti savo pagrindinio produkto pasiūlymus nuo bankininkystės, mokėjimų ir kortelių į API sąsajas kitoms finansinėms paslaugoms, įskaitant draudimą ir kreditą.

Ir toliau siekdami pagreitinti savo paslaugų teikimo laiką bei užtikrinti aukščiausią kokybę, „Railsbank“ atstovai praneša, jog Vilniuje planuoja pasamdyti iki 30 naujų darbuotojų, kurie specializuotųsi vidinių platformos komponentų programavime ir kokybės užtikrinime. Visas naujas „Railsbank“ pozicijas galite rasti čia.

„Komanda Lietuvoje bus atsakinga už „Railsbank“ platformos atnaujinimą, tobulinimą ir veiksmingumo užtikrinimą. Vilniuje vystomi sprendimai padės užtikinti platformos veiksmingumą globaliai“, – teigia „Railsbank“ programinės įrangos kūrimo vadovas Tadas Bakutis.

Apie „RailsBank

 „RailsBank“ įmonė pagreitina verslų vystymą sumažindama banko sąskaitų atidarymo laiką ir sudėtingumą, supaprastindama technines integracijas su bankais, pagrindinėmis savo paslaugomis pagerindama bankinių paslaugų veikimą ir padėdama abiems šalims užmegzti reikalavimų laikymusi ir pasitikėjimu pagrįstus santykius.

Įmonė 2017 m. pateko tarp 50 geriausių „FinTech“ įmonių, 2016 m. gavo „Simmons & Simmons“ finansavimą, 2017 m. Paryžiaus „FinTech“ forume parengė geriausią startuolio pristatymą, o 2016 m. su kitais startuoliais gilino žinias stovykloje „Startupbootcamp FinTech 2016“.