Grįžti atgal

Seminaras „Sėkminga karjera Lietuvoje”

Naujienos 2019-07-02

Š.m. birželio 13 d. vykusio internetinio seminaro „Lithuania for your international career” metu pašnekovai pasidalino patirtimi kaip jauniems specialistams, profesionalams ir ambicingiems tarptautinių kompanijų gerbėjams įgyvendinti savo karjeros tikslus Lietuvoje.
Lukas Inokaitis (vyr. projektų vadovas iš „Investuok Lietuvoje“) patvirtino, kad daugiausia užsienio kompanijų bei žinomiausių pasaulinių prekės ženklų į Lietuvą atkeliauja iš Skandinavijos, Amerikos bei Jungtinės Karalystės. Taip pat, kad Lietuvoje įkurtuose verslo paslaugų centruose dirba daugiau nei 17,000 specialistų, o iš viso Lietuvoje šiuo metu veikia 78 tarptautiniai verslo paslaugų centrai.
Simona Lopetaitytė (HR generalist iš BazaarVoice) paantrino, kad įmonės ypatingai žavisi darbo rinkoje esančiais talentais bei atvykstančiais užsienio specialistais, kurie suteikia komandoms daugiau kūrybiškumo, platesnio mąstymo bei padeda generuoti naujas idėjas.
Pedro Barcelos (Cognizant Accounts Receivable komandos vadovas) džiaugėsi savo karjeros pasiekimais Lietuvoje bei sportiškomis laisvalaikio galimybėmis – apsigyvenęs čia jis netikėtai tapo didžiuliu krepšinio fanu.

Jeigu nespėjote peržiūrėti šio seminaro tiesioginės transliacijos metu, jo įrašą galite rasti čia